Moduł światłowodowy

NV-01SFP


Najważniejsze cechy
  • 1 x 1000Mb/s LC

Moduł SFP (Single-Mode, Multi-Mode), (LC), 20 km, 300 m.

OGÓLNE
Typ urządzenia

Moduł SFP

SIEĆ
Prędkość transmisji

1 Gb/s

Długość fali

1310 nm

Czułość Odbiornika

-24 dBm

Budżet mocy optycznej

-8 dBm ~ -3 dBm

Medium transmisyjne

światłowód jednomodowy 9/125 um

światłowód wielomodowy 50/125 um

Typ złącza

LC

PARAMETRY INSTALACYJNE
Temperatura pracy

0°C ~ 70°C

Nazwa pliku Opis  
NV-01SFP_PL_EN.pdfInstrukcja obsługi 1.35 MB
CE_NV-01SFP.pdfCertyfikat 178.75 KB

 

Wszelkie prawa zastrzeżone AAT HOLDING S.A. • Zasady użytkowania