Cenniki i Promocje AAT - Jesień 2017

Szanowni Państwo,

Z radością informujemy, iż dostępne jest już do pobrania najnowsze wydanie Cenników

(Marketing > Cenniki), w których znajdą Państwo szeroką gamę produktów systemów zabezpieczeń.

W ofercie Telewizji dozorowej NOVUS prezentujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania. Technologie, na które chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę, to:

  • Kamery i rejestratory 4 Mpx w technologii AHD,
  • Kamery z funkcją inteligentnej analizy obrazu InGenius,
  • Kamery Starlight o wyjątkowej czułości,
  • Kamery i rejestratory wspierające algorytm kompresji H.265,
  • Kamery termowizyjne IP,
  • Rejestratory hybrydowe AHD/IP,
  • Rejestratory z automatyczną konfiguracją ipGO.

 

 

Nowy poziom bezpieczeństwa to hybrydowe systemy alarmowe DSC. PowerSeries Neo to rozwiązanie charakteryzujące się elastycznością oraz skalowalnością, pozwalającą na budowę idealnie dobranego do potrzeb systemu alarmowego. Różnorodność i kompatybilność urządzeń umożliwia budowę systemu przewodowego, przewodowo-bezprzewodowego lub bezprzewodowego oraz zapewnia dużą elastyczność w razie potrzeby rozbudowy systemu w przyszłości.

W ramach rozwiązań SSWiN oferujemy wzbogaconą paletę kontaktronów o uniwersalne czujki magnetyczne AST. To rozwiązanie gwarantujące dyskretną ochronę obiektu skutecznie zabezpieczając bramy, drzwi i okna. Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem produktowym AST 2017.

W asortymencie kontroli dostępu znajdą Państwo zaawansowane rozwiązania KaDe oraz Kantech, stanowiące doskonały wybór dla różnej wielkości i stopniu zaawansowania projektów. Na szczególną uwagę zasługuje oprogramowanie KaDe Premium Plus II - program nadzorczy dedykowany do małych i średnich firm.

 

Promocje AAT - wiele technologii - zaskakujące ceny. A w nich ponadto ‘Hity Cenowe’, czyli dodatkowe, zaskakujące obniżki cenowe obejmujące ponad 90 produktów! Zapraszamy do oddziałów handlowych AAT. Nasi pracownicy przekażą Państwu najnowsze Promocje celem doboru najlepszych rozwiązań dla planowanych inwestycji.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone AAT HOLDING S.A. • Zasady użytkowania