AAT HOLDING na Forum Zarządców Dworców Autobusowych

 
W dniach 21-22.09.2017 roku w Krakowie odbyło się Forum Zarządców Dworców Autobusowych, którego organizatorem były Małopolskie Dworce Autobusowe S.A.
 
Spotkanie miało na celu wypracować i upowszechnić jednolite standardy działalności dworcowej. Konferencja była idealną okazją do podzielenia się przez zarządców spostrzeżeniami oraz doświadczeniami w zakresie kompleksowej obsługi pasażera, zarządzania obiektem, a przede wszystkim rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa dworców i pasażerów.
 
AAT HOLDING S.A. uczestniczyła w konferencji jako Partner Techniczny. Na stoisku pokazaliśmy rozwiązania dedykowane na tego typu obiekty. System NMS ANPR 2.0, czyli rozwiązanie umożliwiające rozpoznawanie numerów tablic rejestracyjnych z przodu jak i z tyłu autobusu. Drugim istotnym rozwiązaniem przedstawionym przez naszą firmę był system NMS (Novus Management System), kompleksowe rozwiązanie do tworzenia wielostanowiskowych systemów monitoringu. To oprogramowanie, które zapewnia wiele punktów skutecznego nadzoru i pozwala na elastyczne przydzielanie kamer oraz oferuje tworzenie niezależnych scenariuszy zdarzeń. Zaprezentowaliśmy nowoczesne kamery IP NOVUS, pozwalające na skuteczny monitoring płyt dworca, holi i hal kasowych oraz poczekalni. Zademonstrowaliśmy m.in. kamery typu „rybie oko” (obraz 360°), umożliwiające monitoring krytycznych punktów infrastruktury dworcowej bez kątów martwych. Ponadto pokazaliśmy działanie kamer obrotowych z oświetlaczem IR, umożliwiającym monitoring w każdych warunkach oświetlenia oraz kamery z inteligentną analizą obrazu (VCA Analityka). Kamery ‘VCA’ to rozwiązanie wspierające efektywne zarządzanie bezpieczeństwem na dworcach autobusowych poprzez automatyczne wykrywanie zdefiniowanych zdarzeń, takich jak: wejście w strefę niedozwoloną, przekroczenie linii, zliczanie ludzi i wiele innych.
 
Wszystkim zwiedzającym nasze stoisko dziękujemy za przybycie i rozmowy. Mamy nadzieję, że spotkania na konferencji zaowocują zacieśnieniem naszych relacji biznesowych.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone AAT HOLDING S.A. • Zasady użytkowania